Pozyskujemy klientów
dla Twojego biznesu
Strony www
Jeszcze wczoraj posiadanie strony internetowej było jedynie marzeniem nowego przedsiębiorcy. Dzisiaj stronę www możesz mieć już za 59 zł/msc. Przeczytaj więcej o tym jak projektujemy, tworzymy i wdrażamy stronę dla Ciebie.
Dla kogo strona www?

Czy możesz sobie pozwolić na nieposiadanie strony www? Aktualnie ponad 80% ludzi szuka usług i towarów w internecie. Strona www stała się nie tylko wizytówką firm, ale i poważnym narzędziem do marketingu. Wiele przedsiębiorstw bazuje na stronie www jako jedynym źródle klientów. Twoją konkurencję z pewnością znajdziesz w internecie - sprawdź w wyszukiwarce.

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do małych i średnich przedsiębiorstw, które rozpoczynają rozwój swojej firmy w internecie. Oferujemy model rozliczeń odpowiedni dla firm, które nie mają ochoty inwestować dużych pieniędzy w stronę www. Opłata miesięczna jest stała i nieduża. Jest to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy.

Jeśli jesteś osobą samodzielnie prowadzącą działalność gospodarczą ta oferta również skierowana jest do Ciebie. Dzięki nam dotrzesz do wielu klientów nie korzystających z klasycznych metod wyszukiwania usług. Zobacz nasze realizacje i referencje, aby przeczytać o podobnych osobach, które już założyły u nas stronę internetową.

Ile zapłacę za stronę www?

Większość agencji interaktywnych rozpoczyna rozmowy na temat strony www od kwoty 2.000 zł. netto. Do tego dochodzą opłaty za serwer, utrzymanie adresu internetowego (domeny), często licencja na CMS lub inne roczne opłaty. Z reguły zamkniemy się w kwocie 2.500 zł. netto na start + 400 zł. netto/rok. Pierwszy rok utrzymania takiej strony to ok. 2.900 zł. netto

Ale... korzystając z naszej oferty nie ponosisz żadnych opłat startowych, a miesięczna opłata wynosi jedynie 59 zł. netto/msc.!. Pierwszy rok utrzymania Twojej strony wyniesie 708 zł. netto. Porównaj to z opłatą 2.900 zł. netto w agencji interaktywnej i sam skalkuluj co Ci się bardziej opłaca.

Jaki jest termin realizacji strony www?

Pewnie jak wszyscy chciałbyś mieć wszystko na zaraz. Dostajesz wycenę od agencji i termin realizacji 2 miesiące... Nierzadko również te terminy nie są dotrzymywane i wskutek tego Twoja wymarzona strona pojawia się w internecie po 3 miesiącach. To 3 miesiące, w które nic nie zarobisz ze swojej inwestycji w marketing internetowy.

Naszym zdaniem - nie warto czekać. Dlatego proponujemy i gwarantujemy termin realizacji Twojej strony - 7 dni! To tydzień podczas którego dobieramy projekt, układamy teksty i ustalamy szczegóły. Po 7 dniach Twoja strona już jest gotowa. W przypadku naszego spóźnienia dostajesz pierwsze dwa miesiące za darmo.

Co powinienem przygotować?

Wystarczą tylko podstawowe informacje o Twojej działalności. Nie wymagamy abyś opracowywał tony dokumentów, od tego są nasi pracownicy :). Do najważniejszych informacji należą:

  • Nazwa Twojej firmy
  • Dane teleadresowe: ulica, miasto, telefon, fax i inne dane ułatwiające dojazd i kontakt z firmą
  • Logo - jeśli posiadasz
  • Cennik - jeśli zamierzasz taką informację posiadać na stronie
  • Inne materiały - zdjęcia, teksty - jeśli posiadasz i chcesz je zamieścić na stronie

Ok, od czego zaczynamy?

Skontaktuj się z nami już teraz. Konsultant wyjaśni wszystkie szczegóły. Kliknij w zakładkę kontakt.