Pozyskujemy klientów
dla Twojego biznesu
Pozycjonowanie
Priorytet: klient musi znaleźć Ciebie. Czy znasz najlepsze rozwiązanie? To oczywiście pozycjonowanie! Czy warto zainwestować od 99 zł. netto/mc.? Przeczytaj i zdecyduj.
Pozycjonowanie, co to takiego?

Pozycjonowanie stron to proces zmierzający do osiągnięcia przez Twój serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Pozycjonowanie jest jednym z głównych narzędzi marketingu internetowego. Pozycjonowanie bazuje na znanych elementach działania algorytmu wyszukiwarek, ciągłym poznawaniu nowych, które algorytmy biorą pod uwagę przy rangowaniu strony oraz na weryfikowaniu już istniejących.

Naszym zadaniem jest taki dobór słów i fraz kluczowych dla Twojego biznesu oraz odpowiednie pozycjonowanie ich, abyś mógł zobaczyć swoją stronę w pierwszej dziesiątce wyników Google. Ważniejsze od tego jest, że również Twoi klienci tam Cię znajdą i będą mogli zdecydować się na Twoją usługę czy produkt.

Pozycjonowanie wymaga nakładów finansowych i czasowych. Jest to proces ciągły - cały czas walczymy o to, żeby Twoja strona stale widniała na szczycie wyników, a Twoi klienci wciąż wchodzili na Twoją stronę.

Dlaczego tak tanio?

Jeśli kiedykolwiek zlecałeś wycenę pozycjonowania, wiesz ile to kosztuje. Propozycja rzędu 300-700 zł. netto za mc. to typowe ceny pozycjonowania dla małych firm. Zdecydowaliśmy sprzedać usługę pozycjonowania po absolutnych kosztach i dlatego u nas zapłacisz już od 99 zł./mc.

Nie, nie robimy tego charytatywnie. Nie ma tu jednak żadnych ukrytych kruczków prawnych. Zdajemy sobie sprawę, że współpracujesz z wieloma kontrahentami w całej Polsce. Jeśli ty będziesz zadowolony z pozycjonowania swojej strony to polecisz nas innym i w ten sposób oboje na tym zyskamy - Ty dostaniesz cenę dużo poniżej rynkowej, my natomiast zyskamy nowych klientów.

Co muszę przygotować?

Zupełnie nic! Nasi eksperci przygotują wszystko za Ciebie, poinformują Cię jak wygląda proces pozycjonowania i pokażą jak faktycznie przełoży się to na wzrost liczby Twoich klientów. U nas otrzymasz raporty, dzięki którym sam będziesz mógł kontrolować postępy prac. Skontaktuj się z nami już teraz.