Pozyskujemy klientów
dla Twojego biznesu
O firmie
Początki zawsze są trudne. Dlatego naszą misją jest ułatwianie startu w internecie nowym przedsiębiorcom. W tym celu oferujemy usługi płatne w dogodnym dla każdego przedsiębiorcy abonamencie.
Historia firmy

Zaczynaliśmy kilka lat temu jako mała agencja interaktywna oferująca strony internetowe małym i dużym przedsiębiorcom. Początki wymagały sporych nakładów pieniężnych i czasowych. Musieliśmy zainwestować we własną stronę, marketing internetowy i oczywiście w sprzęt. Płatności abonamentowe w tamtych czasach nie były możliwe w sferze komputerów i usług internetowych.

Biznes jednak rozwijał się w dobrą stronę. Robiliśmy to co kochamy. Staraliśmy się jak najlepiej zrozumieć klienta i sprostać jego oczekiwaniom. Nie zawsze było to łatwe, ale z każdym kolejnym doświadczeniem uczyliśmy się jak reklama może wpłynąć na wzrost klientów.

W pewnym momencie przypomnieliśmy sobie nasze początki. Mało pieniędzy, duże wydatki... Nagle przyszedł nam do głowy pomysł - zaoferujmy super tanie strony www, dostępne dla wszystkich. Szybka kalkulacja wykazała, że to może się udać! Rzeczywiście - nasi klienci cenią sobie nasze usługi. Przede wszystkim nie muszą dokonywać żadnego wkładu początkowego w inwestycję. Dlatego też klienci polecali nas sobie nawzajem i tak to trwa do dzisiaj :)

Nasza misja

Nasza misja to: ułatwianie startu w internecie nowym przedsiębiorcom. W tym celu oferujemy naszym klientom usługi, które nie wymagają wydania dużych pieniędzy. Co miesiąc nasi klienci płacą jedynie 59 zł. netto za serwis i 99 zł. netto za pozycjonowanie. Porównując to z wydatkami na ZUS, Urząd skarbowy, wynajem lokalu, uważamy że cena jest bardzo niska.

Naszym celem jest również osiągnięcie satysfakcji klientów dbanie o dobry wizerunek firmy. Wierzymy, że dzięki niemu nasi klienci polecają nas, co przyczynia się do obopólnych korzyści. Możemy zaoferować niższe ceny, przy zachowaniu tej samej lub wyższej jakości naszych usług.

Kontakt z nami

Odpowiadamy na wszystkie pytania, pracujemy długo, tak abyś w każdej chwili mógł je zadać. Przejdź do zakładki kontakt i wybierz najbardziej dogodną formę kontaktu.